BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Servis Şoförleri Toplantısı Yapıldı

  2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı Okul servis şoförleri ve taşımalı eğitim servis şoförleri ile Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde bir toplantı yapıldı.
Okul Servis Şoförleri Toplantısı Yapıldı

 Gerçekleşen toplantıya Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, Şube Müdürü Cemal KONAKÇI, Öğrenci Personel ve Turizm Taşımacıları İşletmecileri Derneği Başkanı İbrahim SUSUZ, Okul servis şoförleri ve taşımalı eğitim servis şoförleri katıldı. Toplantının açış konuşmasını Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK yaptı.

 ÇELİK; “ Bu Pazar günü buraya gelerek, vaktinizi ayırdığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Milli Eğitim Müdürlüğü olarak büyük bir aileyiz ve bu ailenin vazgeçemeyeceğimiz, kesinlikle bizden biri olarak gördüğümüz üyelerimizsiniz. Sizlerde gerçekten bu ailenin önemli bir parçasısınız. Çünkü, çocuk sabah ailesinin ardından ilk sizi görmekte ve okul diliminin ardından yine sizleri görmekte.  Bu aile ne iş yapar, bu aile her şeyden önce toplumun geleceği ile ilgilidir. Toplumda adaletin, dayanışmanın, işbirliğinin, hoşgörünün, demokrasinin ve bilimin yaygınlaşması için çalışmıştır. Toplumun geleceğini kurtarmak için medeniyeti zenginleştirme ve geliştirmeye çalışır. Bu yüzden bizler sizlerle birlikte çok önemli bir aileyiz” diye konuştu.

 Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’in ardından Öğrenci Personel ve Turizm Taşımacıları İşletmecileri Derneği Başkanı İbrahim SUSUZ’da kısa bir konuşma yaparak kendilerine söz hakkı verilmesinden dolayı Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’e teşekkür etti ve servis şoförlerinin beklentilerini dile getirdi.

 Toplantı Şube Müdür Cemal KONAKÇI’nın konuşmasıyla devam etti. Şube Müdürü KONAKÇI, sürücülerin taşıma sırasında uymaları gereken ve kaçınmaları gereken kuralları anlattı. Yapılan konuşmaların ardından Rehber öğretmen Madde bağımlılığı ve etkileyen davranışlar hakkında bir sunum yaptı.

Okul Servis Şoförleri Toplantısı YapıldıOkul Servis Şoförleri Toplantısı YapıldıOkul Servis Şoförleri Toplantısı YapıldıOkul Servis Şoförleri Toplantısı YapıldıOkul Servis Şoförleri Toplantısı YapıldıOkul Servis Şoförleri Toplantısı YapıldıOkul Servis Şoförleri Toplantısı YapıldıOkul Servis Şoförleri Toplantısı YapıldıOkul Servis Şoförleri Toplantısı YapıldıOkul Servis Şoförleri Toplantısı Yapıldı

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.