BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Öncesi Durum Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut Kurtaran ilimiz merkezde bulunan anaokulu okul müdürleriyle durum değerlendirme ve yeni eğitim öğretim yılı öncesi hedef belirleme toplantısı yaptı.
Okul Öncesi Durum Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen okul öncesi durum değerlendirme toplantısına İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut Kurtaran ve ilimiz merkezde okul öncesi eğitimi veren anaokulu okul müdürleri katıldı. Toplantıda anaokulu okul müdürlerine konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Kurtaran ilimizde okul öncesi okullaşma oranının % 35'ler seviyesinden % 90'lar seviyesine ulaşmasında öğretmen ve idarecilerin ekip olarak gösterdikleri özverili çalışma ve elde edilen başarıdan dolayı teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kurtaran; "Son iki yılda ilimizde okul öncesi okullaşmada elde edilen niceliğin nitelikli bir durum kazanması ve bu doğrultuda yeni hedeflerin belirlenmesi için bir okul öncesi çalıştayı yapacağız. Okul öncesi eğitimin nitelikli olabilmesi için çocuklarımıza mutlaka merhameti, paylaşmayı, sevgiyi, diyalog kurmayı, kendini ifade etmeyi öğretmeliyiz ve onlara özgüven kazandırmalıyız" diye konuştu. Değerlendirme toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Kurtaran konuşmasının ardından anaokulu okul müdürlerinin görüş ve önerileriyle sona erdi. 

15-05-201915-05-201915-05-201915-05-201915-05-2019

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.