BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenlere DÖGEP Kapsamında Konferans Verildi

İlimiz merkez okullarında görevli Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerine 'Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı' (DÖGEP) kapsamında konferans verildi.
Öğretmenlere DÖGEP Kapsamında Konferans Verildi

Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün uygulamaları arasında yer alan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı (DÖGEP) kapsamında; İlimiz merkezinde temel eğitim ve ortaöğretim okullarında görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerine yönelik 25.12.2019 Çarşamba günü saat 13.30'da TP Fatıma Zehra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Toplantı Salonunda 'Kültür ve Medeniyetimizdeki Eğitim Anlayışı' konulu konferans verildi. Gerçekleşen konferansa Şube Müdürü Abdulvahap HINÇ, Okul Müdürleri ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri katıldı. Konferans Şube Müdürü HINÇ'ın kısa selamlama ve konferansı verecek olan Batman Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şemsettin DURSUN'a teşekkür konuşmasıyla başladı. Selamlama konuşmasının ardından Eğitimci Yazar ve Batman Üniversitesi İslami Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şemsettin DURSUN tarafından öğretmenlere 'Kültür ve Medeniyetimizdeki Eğitim Anlayışı' konulu konferans verildi.

Gerçekleşen konferansın ardından okulun fuaye salonunda Batman Üniversitesi İslami İlimler Fakültesinde Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarım dersini okutmakta olan Dr. Öğretim Üyesi Yusuf SÖZER'in öğrencileri tarafından ders kapsamında hazırlanan ürünlerin sergilendiği 'Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarım Sergisi' gezildi, sergilenen ürünler hakkında öğrencilerden bilgi alındı.

26-12-201926-12-201926-12-201926-12-201926-12-2019

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.