BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenler ve Veliler Kan Bağışında Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürlüğünün kan bağışı kampanyasına desteği aralıksız devam ediyor, bu destek kapsamında öğretmen ve veliler tarafından kan bağışı yapıldı. 
Öğretmenler ve Veliler Kan Bağışında Bulundu

Kültür İlkokulunun ev sahipliğinde gün boyu devam eden kan bağışı kampanyasına İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet Şirin Temiz, Öğretmenler ve veliler katıldı. Kızılay’ın  ‘Bir kan Üç Can’ sloganıyla devam eden kan bağışı kampanyası ile toplumda kan verme bilincinin oluşması ve pekişmesi hedeflenirken yıl içinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve bağlı okullar, öğretmen ve velilerle kan bağışı kampanyasına destek veriyor. İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet Şirin Temiz, Kültür İlkokulunda çevre okulların öğretmen ve velilerinin katılımıyla gerçekleşen kan bağışı kampanyasında emeği geçen, kan bağışında bulunan öğretmen ve velilere teşekkür etti. Bağışlanan kanların nice canların kurtulmasına vesile olmasını diledi.

02-12-201602-12-201602-12-201602-12-2016

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.