BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmen Buluşmalarında Okul Öncesi Eğitim Konuşuldu

Milli Eğitim Müdürlüğünün ‘Öğretmen Buluşmaları Projesi’ kapsamında öğretmenevinde gerçekleşen öğretmen buluşmaları, bu hafta bir grup okul öncesi öğretmeninin katılımı ile Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran başkanlığında gerçekleşti. 
Öğretmen Buluşmalarında Okul Öncesi Eğitim Konuşuldu

Toplantıya öğretmenlere kendini tanıtarak başlayan Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran; “Değerli meslektaşlarım, eğitimde arzulanan hedefi yakalamak için okul öncesi eğitime katılımı en üst seviyeye getirmemiz gerekiyor. Bu konuda siz öğretmen ve idareci arkadaşlara büyük fedakârlıklar düşüyor. Bu toplantımızda okul öncesi eğitim süreci içinde ortaya çıkan sorunlara hep birlikte çözüm bulmak ve daha iyiye nasıl ulaşabiliriz noktasında siz değerli öğretmenlerimizin fikirlerini dinlemek için bir aradayız. Mevcut sorunlara çözüm bulmaya ve okul öncesinde başarıya ancak ekip ruhuyla ulaşabiliriz. Bu nedenle müdürlüğümüzün başlatmış olduğu ‘Öğretmen Buluşmaları Projesi’ kapsamında program dâhilinde bu toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Sizi dinleyeceğiz ve fikirlerinizi alacağız. Bu buluşmaya katılarak zaman ayırdığınız için siz değerli meslektaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Kurtaran, konuşmasının ardından sözü öğretmenlere bıraktı. Öğretmen buluşmaları toplantısına gelen öğretmenler düşüncelerini, karşılaştıkları problemleri ve problemlere yönelik çözüm önerilerini birbirleriyle paylaştılar. 

26-05-2016

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.