BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmen Buluşmaları Devam Ediyor

   Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan ‘Öğretmen Buluşmaları Projesi’ kapsamında çeşitli ilk ve orta okullardan gelen öğretmenlerle bir araya gelmeye devam ediyor.
Öğretmen Buluşmaları Devam Ediyor

     Öğretmenevi toplantı salonunda Milli Eğitim Müdürü Aslan başkanlığında gerçekleşen toplantıya Şube Müdürü Abdurrahman Kardaş ve öğretmenler katıldı.

     Toplantının açılış konuşmasını yapan Aslan ‘Öğretmenlerimize kulak tıkayarak eğitimde başarıyı yakalayamayacağımızın bilincindeyiz. Bu yüzden siz değerli öğretmenlerimizi dinleyeceğiz, notlarımızı alacağız. Sizin fikirleriniz, projeleriniz, sorun ve çözüm önerileriniz bizim çalışmalarımızı şekillendirecektir. Çocuklarımızın başarısı farkındalığı yüksek olan öğretmenlerimiz sayesinde artacaktır. Her çocuk özeldir, öğrenciyi sizler fark edip kendini gerçekleştirmesi için onlara rehber olacaksınız. Gösterdiğimiz gayret, çocuklarımız ellerinde kalemiyle ülkemizin hatta Aziz Sancar örneği gibi dünyanın her yerinde olmaları içindir. Kıymetli vakitlerinizden ayırıp bu toplantıya katıldığınız için hepinize tek tek teşekkür ediyorum’ diyerek sözü öğretmenlere bıraktı.

 

     Çeşitli okullardan gelen öğretmenler düşüncelerini, karşılaştıkları problem ve çözüm önerilerini birbirleriyle paylaştılar, bu toplantıya katılmaktan dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.04-03-201604-03-2016

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.