BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmen Buluşmaları Devam Ediyor

Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan ‘Öğretmen Buluşmaları Projesi’ kapsamında öğretmenlerle bir araya gelmeye devam ediyor.
Öğretmen Buluşmaları Devam Ediyor

   Öğretmenevi toplantı salonunda Milli Eğitim Müdürü Aslan başkanlığında gerçekleşen toplantıya ilk ve orta okullardan gelen öğretmenler katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Aslan öğretmenlere toplantıya zaman ayırdıkları için teşekkür etti, ardından sözü öğretmenlere bıraktı.

   Öğretmenlerimizle buluşmaya devam ediyoruz diyen Aslan; ‘Amacımız siz kıymetli öğretmenlerimizle bire bir iletişime geçerek sizleri yakından tanımak, bilgi alış verişinde bulunmak, eğitim ve öğretimde kaliteyi arttırmaktır. Kendimizden de biliyoruz ki okul zamanlarından çocuğun aklında kalanlar ne okulun fiziki yapısı ne çevre şartlarıdır. Çocuğun aklında öğretmeniyle geçirdiği güzel zamanlar kalır. Öğretmenlik mesleğinin en kıymetli yönü de budur. Öğretmenine kollarını açarak koşan çocuğun gözlerindeki sevinç onun için eşsiz bir duygudur. Sizlerden ricam çocuklara gereğinden fazla ödev ve sorumluluk vermek yerine sevgi ve zaman ayırmanızdır’ dedi.

Çeşitli okullardan katılan öğretmenler tecrübelerini, karşılaştıkları problem ve çözüm önerilerini birbirleriyle paylaştılar, böyle bir proje yapıp öğretmenlerle bir araya geldikleri için Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslana teşekkürlerini sundular.26-02-201626-02-201626-02-2016

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.