BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmen Buluşmaları Devam Ediyor

Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan, ‘Öğretmen Buluşmaları Projesi’ kapsamında gerçekleşen toplantıların ikincisinde, ikinci grup Ana Okulu öğretmenler ile bir araya geldi.
Öğretmen Buluşmaları Devam Ediyor

Öğretmenevi toplantı salonunda, Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan Başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Şube Müdürleri Abdurrahman Kardaş, Beşir Tileği ve Milli Eğitime bağlı Ana Okullarından gelen öğretmenler katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Aslan ‘Öğretmen Buluşmaları Projesi’nin hedefini anlattı, ardından sözü öğretmenlere bıraktı.

Öğretmen Buluşmaları toplantılarının ikincisini yapıyoruz diyen, Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan; “İlimizde görev yapan yaklaşık 9 bin öğretmenle bir araya gelme imkânımız olmadığından, her okuldan öğretmenlerimizin kendilerini temsil etmek üzere seçtiği 2 öğretmenden oluşan, öğretmenlerimizi gruplar halinde burada misafir ediyoruz. Bu toplantılarda öğretmenler eğitim ile ilgili ne düşünüyor? Milli Eğitim Müdürlüğünden ne bekliyor? Okulların fiziki durumu ve materyal ihtiyacı nedir? Bu mevcut soruların çözümünü konuşacağız. Sizlerin öneri ve düşüncelerinizi dinleyeceğiz, Müdürlüğümüzün AR-GE Birimi, siz değerli öğretmenlerimizin öneri ve düşüncelerini çözüme kavuşturmak için notlar alacaktır” dedi.

Milli Eğitim Müdürü Aslan yaptığı açılış konuşmasının ardından, sözü toplantıya katılan öğretmenlere bıraktı. Öğretmenler sırasıyla karşılaştıkları problem ve çözüm önerilerini anlattılar. 

12-12-201512-12-201512-12-201512-12-201512-12-201512-12-2015

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.