BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimiz Karne Sevinci Yaşadı

2020-2021 eğitim ve öğretim yılı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'ın katılımıyla düzenlenen karne dağıtım töreni ile sona erdi.
Öğrencilerimiz Karne Sevinci Yaşadı

 Özel Eğitim Anaokulunda gerçekleşen karne dağıtım törenine İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Mahmut KURTARAN, Şube Müdürleri Bilgiye PALA, Emrullah ASLAN, Abdurrahim KUSEN ve öğretmenler katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'ı okula gelişinde Feridun Hıdır IŞIK karşıladı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın KURTARAN, minik öğrencileri sınıflarında ziyaret edip onların karne sevinçlerine ortak oldu.

İl Müdürümüz Sayın KURTARAN daha sonra minik öğrencilere karnelerini ve hediyelerini verdi.

            Öğretmenleri ve öğrencileri başarılarından dolayı kutlayan KURTARAN:"Değerli arkadaşlar, 2020-2021 eğitim-öğretim yılını salgının getirdiği zorluklara rağmen çok güzel bir şekilde tamamladık. Salgın süreci boyunca öğretmenlerimizin sergilediği fedakârlığa hepimiz şahit olduk. Özellikle özel öğrencilerimizle ilgilenen siz değerli öğretmenlerimiz büyük bir çaba sarf ettiniz. Sizlerin şahsında salgın dönemi boyunca öğrencilerimizin geleceği için her türlü çabayı ortaya koyan tüm meslektaşlarıma gönülden teşekkür ediyorum. Gelecek yıl öğrencilerimizden uzak kalmayacağımız, hep birlikte geçireceğimiz güzel ve sağlıklı bir dönem diliyorum.

       Bu yıl her karne gününde olduğu gibi gelecek seneye kadar öğrencilerimize ve öğretmenlerimize veda etmiyoruz. Telafide ben de varım eğitim programı kapsamında yaz dönemini hem öğrenerek hem de eğlenerek çok güzel bir şekilde geçireceğiz. Öğrencilerimizin eğlenerek öğrenmesi için okullarımız yaz boyunca öğrenci ve velilerimizin hizmetinde olacak. Öğrencilerimizi ve velilerimizi eğlence ile dolu bir yaz geçirmeleri için telafideben de varım programına davet ediyorum." dedi.

Programın sonunda İl Müdürümüz KURTARAN, öğretmenlere kitap hediye etti.

02-07-202102-07-202102-07-202102-07-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.