BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerden ‘TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’ Şenliği

  Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi ‘TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’ şenliği düzenledi.
Öğrencilerden ‘TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’ Şenliği

M. Akif Ersoy Anadolu Lisesinde gerçekleşen, ‘TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’ şenliğine, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zübeyir Yılmaz, Şube Müdürü Abdulvahap Hınç, bazı okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Bilim Şenliğinde, öğrenciler projelerini sergilediler.  250 öğrencinin hazırladığı 100’e yakın eserin sergilendiği şenliği, öğrenciler ve öğretmenler gezdi.  Ayrıca şenliğe TEOG’da başarılı olan 300 öğrenci davet edildi.

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Okul Müdürü Osman Veysel Özdaş, ‘TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’ şenliği ile öğrencilerin projelerini sergilemeleri, kendilerine olan öz güvenlerini artırmaları ve gelecekte bilimsel anlamdaki çalışmalarda bulunmaları için teşvik edici olması hedeflendiğine dikkat çekti.

Öğrencilerin projelerinin sergilendiği stantları tek tek gezen, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zübeyir Yılmaz ve Şube Müdürü Abdulvahap Hınç öğrencilerden projeleri ile ilgili bilgi aldılar.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.