BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerden Resimlerle Hadis, Maket Sergisi

  Turgut Özal İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, Kutlu Doğum Haftası etkinliği düzenledi.
Öğrencilerden Resimlerle Hadis, Maket Sergisi

İl halk kütüphanesi konferans salonunda gerçekleşen, Kutlu Doğum Haftası etkinliğine, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, İl Müftü Yardımcısı Muhammed Yusuf Yaşar, Milli Eğitim Müdürü Yardımcıları Zübeyir Yılmaz, Naci Şemdinoğlu, Şube Müdürleri Mehmet Işık, Orhan Yavuz, Abdulvahap Hınç, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve veliler katıldı. Gerçekleşen program öncesi, Kutlu Doğum Haftası etkinliği kapsamında, fuaye salonunda sergilenen öğrencilerin hazırladığı resimlerle hadis ve maket sergisi gezildi. Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, programda emeği geçen İdareci, öğretmen, öğrenci ve velileri kutladı.

Kutlu Doğum Haftası etkinliğinde, kutlu doğum ile ilgili konuşmayı Müftü Yardımcısı Muhammed Yusuf Yaşar yaptı. Konuşmasında Hz. Peygamberin kişiliği ve güzel ahlakı anlatıldı. Yapılan konuşmanın ardından öğrencilerin okuduğu ilahiler ve şiirlerle program sona erdi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.