BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerden Kutlu Doğum Programı

Batman Fen Lisesi, Kutlu Doğum haftası nedeniyle, Kutlu Doğum programı düzenlendi
Öğrencilerden Kutlu Doğum Programı

Batman Fen Lisesi kapalı spor salonunda gerçekleşen, ‘Kutlu Doğum Programı’na, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, İl Müftüsü Hasan Çağlar, , Öğretmenler ve Öğrenciler. Program kelamın en güzeli olan Kur-an’ı Kerim tilavetiyle başladı. Kur-an’ı Kerim tilavetinin ardından, İl Müftüsü Hasan Çağlar bir konuşma yaptı. Çağlar konuşmasında, Peygamber efendimizin güzel ahlakından söz etti ve peygamber efendimizin sadece insanlara değil tüm âlemlere rahmet olarak gönderildiğini ifade etti. İl Müftüsü Çağların ardından Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik bir konuşma yaptı

 “Bu güzel günde hepimiz peygamberimizin feyzinden bereketinden faydalanmak için bir araya geldik” diyen Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik; “ Hz. Peygamber büyük bir insan ve bize en yakın insan, aynı zamanda gelmiş ve gelecek insanların en hayırlısı. Her ırktan, her dilden insanları bir araya getiren büyük insan. Kutlu doğum etkinlikleri süresi içinde, bizimle birlikte olan il müftümüze teşekkür ediyorum, programda emeği geçen, idareci öğretmen ve gençler sizi kutluyorum” dedi.  

Yapılan konuşmaların ardından öğrencilerin okuduğu şiir ve ilahilerle program sona erdi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.