BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerden, “Ailemiz Her Şeyimiz, Ağızlar Kirlenmesin” Projesi

 Sason İstiklal Ortaokulu ve Merkez Zorköy Ortaokulu, “Ailemiz Her Şeyimiz, Ağızlar Kirlenmesin” projesi farkındalık oluşturma standı açtı.
Öğrencilerden, “Ailemiz Her Şeyimiz, Ağızlar Kirlenmesin” Projesi

 Sason İstiklal Ortaokulu ve Zorköy Ortaokulunun, Eylül ayından bu yana yürüttüğü proje kapsamında, Batman Park AVM’de resim sergisi ve stant açıldı. Toplumda farkındalık oluşturmak için açılan stant ve resim sergisini ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, proje hakkında öğretmenlerden ve proje il koordinatörü Nazlı AYPAK’tan bilgi aldı, projede emeği geçen öğretmen ve öğrencileri kutladı. Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’e ziyaretinde, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zübeyir YILMAZ eşlik etti.

 “Ailemiz Her Şeyimiz, Ağızlar Kirlenmesin” projesi, çok önemli bir toplumsal mesaj veriyor diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “Yürekleri kocaman olan sevgili çocuklar, bu anlamlı projede yer almış olmanız, projeyi çok daha önemli ve anlamlı kılmakta. Yaşadığımız toplumun ve dünyanın sevgi dolu, merhamet dolu olmasını istiyorsunuz. Bunu istediğimiz için bu mesajı küçüklerinize, akranlarınıza ve topluma vermeye çalışıyorsunuz.  Bu nedenle bu gün buradasınız.  Bu güzel proje ile toplumda farkındalık oluşturma ve doğru mesajı vermek için, Sason İstiklal Ortaokulu ve Batman Merkez Zorköy Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerimizin bize örnek olacak bu çalışmayı ortaya koymaları çok anlamlıdır. Milli Eğitim Camiası olarak, sizinle gurur duyuyoruz, sizi seviyoruz, hepiniz çok değerlisiniz. Bu güzel projede emeği geçen öğretmen arkadaşlarımızı, siz sevgili öğrencilerimizi ve böylesi güzel çalışmalara destek sunan, Batman Park yönetimine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Proje kapsamında AVM’de açılan resim sergisinde, vatandaşlara el broşürleri verilerek farkındalık oluşturulma amaçlanıyor.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.