BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerden “Afrika’da Bir Su Kuyusu” Projesine Destek

Batman Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi, Öğretmen ve Öğrencilerinden, “Afrika’da Bir Su Kuyusu” projesine destek kermesi.
Öğrencilerden “Afrika’da Bir Su Kuyusu” Projesine Destek

Batman Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi, Okul bahçesinde gerçekleşen kermese, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Zübeyir YILMAZ, M. Naci ŞEMDİNOĞLU, Şube Müdürleri, STK temsilcileri, Eğitimciler, Öğrenciler ve Velileri katıldı.  Batman Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi, öğretmen ve öğrencilerinin çabalarıyla gerçekleşen hayır kermesinde, yemek stantlarının yanı sıra, el emeği göz nuru örülen danteller, elbiseler, öğrencilerin resim, hat çalışmaları gelir elde etmek maksadıyla satışa sunuldu. Etkinliğe Halk Eğitim Merkezleri, bazı sivil toplum kuruluşları ve fotoğraf sanatçıları stant açarak destek sundu. “Afrika’da Bir Su Kuyusu” projesine destek vermek amacıyla, Öğretmen ve Öğrencilerin kermes düzenlediklerini ifade eden Okul Müdürü Veysel ÖZDAŞ, etkinliğe katılarak katkı sunan herkese teşekkür etti.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.