BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrenciler TEKNOFEST İçin İstanbul'a Uğurlandılar

TEKNOFEST'e (İSTANBUL Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali)  katılacak BİLSEM ( Bilim Sanat Merkezi ) ve farklı okullardan oluşan öğrenciler İl Milli Eğitim Müdürlüğü önünden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN tarafından İstanbul'a uğurlandılar.
Öğrenciler TEKNOFEST İçin İstanbul'a Uğurlandılar

Uğurlamada öğrencilere hayırlı yolculuklar dileyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN; "Türkiye'nin millî teknoloji hamlesi olan TEKNOFEST festivaline katılarak Batmanlı öğrenci kardeşlerinizi bu önemli festivalde temsil edeceksiniz. Türkiye'nin 81 ilinden ve dünya genelinde 122 farklı ülkeden farklı kategorilerde finalist olan teknolojik projeleri görme imkanınız olacak. Sevgili gençler size hayırlı yolculuklar diliyorum selametle gidin ve selametle Batman'a dönün" diye konuştu. 3 gün sürecek festival gezisi için Batmanlı öğrenciler öğretmenleri refakatinde havayoluyla İstanbul'a gittiler.

19-09-201919-09-201919-09-2019

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.