BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrenci ve Velilere Çevrim İçi Trafik Eğitimi Verildi

1-7 Mayıs Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Emniyet Müdürlüğü iş birliği ile öğrenci ve velilere yönelik çevrim içi trafik eğitimi verildi.
Öğrenci ve Velilere Çevrim İçi Trafik Eğitimi Verildi

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Batman İl Emniyet Müdürlüğünün iş birliği ile 1-7 Mayıs Trafik haftası etkinlikleri kapsamında öğrenci ve velilere yönelik çevrim içi trafik eğitimi verildi.

Müdürlüğümüz eTwininig İl Koordinatörü Nagehan RÜZGAR moderatörlüğünde Batman İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğünde görevli Komiser Ayşe CANDAR tarafından çevrim içi olarak verilen trafik eğitiminde öğrenci ve velilere emniyet kemerinin önemi, genel trafik kuralları, trafik işaret levhaları, trafikte görme ve görülme, yaya geçidinin kullanımı, güvenli oyun alanları, bisiklet ve emniyet kemeri kullanımı, araçlarda güvenli yolculuk, salgına karşı alınacak önlemler ve dikkat edilecek konular konusunda eğitim verildi.  Öğrencilere trafikte dikkat edilmesi ve uyulması gereken kurallar anlatıldı.

07-05-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.