BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrenci Kafilesi Çanakkale Gezisine Uğurlandı

 Şehit ve Gazi yakını çocuklarımızdan oluşan öğrenci kafilesi "Yarın Çok Genç Olacak Projesi" kapsamında 06-11 Nisan tarihleri arasını kapsayan Ankara, Çanakkale, Balıkesir ve İzmir gezisine Valimiz Sayın Hulusi ŞAHİN ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN tarafından uğurlandı.
Öğrenci Kafilesi Çanakkale Gezisine Uğurlandı

 "Yarın Çok Genç Olacak Projesi" kapsamında ilimizden Şehit ve Gazi yakını çocuklarımızdan oluşan 20 öğrenci ve 2 öğretmen Batman Havalimanından Valimiz Sayın Hulusi ŞAHİN ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN tarafından geziye uğurlandı. Uğurlama töreninde öğrencilere gezi süresince okumaları için kitap hediye eden Valimiz ŞAHİN ve İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, öğrencilere iyi yolculuklar dilediler. Beş gün sürecek olan gezi programı 11 Nisan 2021 tarihinde öğrencilerimizin Batman'a ulaşmasıyla sona erecek.

İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğü Spor Derneği ile iş birliği içinde yürütülecek olan 'Yarın Çok Genç Olacak Projesi' ile gençlerin doğru ilgi alanlarına yönelerek kendini geliştiren, okuyan, sorgulayan, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, ülkesini tanıyan, vatan sevgisini yüreğinde taşıyan, bilimi ve teknolojiyi kullanan gençler olarak yetişmelerine destek vermek ve bilgilerini artırmak amaçlanmaktadır.

06-04-202106-04-202106-04-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.