BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Miniklerden Kutlu Doğum Programı

Fatih İlkokulu Anasınıfı tarafından tertip edilen, Kutlu Doğum Programı’nda muhteşem gösteriler sunan, anasınıfı öğrencileri izleyicileri büyüledi.
Miniklerden Kutlu Doğum Programı

Fatih İlkokulu Anasınıfı öğretmen ve öğrencilerinin hazırladığı Kutlu Doğum Programına Milli Eğitim Şube Müdürleri Abdulvahap Hınç, Beşir Tileği, Öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Yeni Kültür Merkezi konferans salonunu dolduran davetliler, Hz. Muhammed (s.a.v.)’in doğum yıldönümü nedeniyle gerçekleştirilen etkinlikte duygulu anlar yaşadılar. Yaklaşık 3 saat süren programda minik öğrenciler Kur’an-ı Kerim okudu ve ilahiler seslendirdi. Katılımcılar Yaşlarının üstünde bir performans sergileyen anasınıfı öğrencilerini programın sonunda ayakta alkışladı.

            Güzel ahlakı tamamlayıcı olarak gönderilen, insanlığa örnek teşkil eden, yegâne insan Hz. Muhammed’i (S.A.V.) anlamaya ve tanımaya en çok ihtiyaç duyulan bir zamanda çocukların eşsiz insan Hz Peygamberin ahlakıyla taçlanmaları öncelikli hedef olduğunu ifade eden Okul Müdürü Mehmet Şirin Temiz, programa katılan misafirlere, programın hazırlanmasında emeği geçen öğretmenler ve öğrencilere teşekkür etti.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.