BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Miniklerden ‘Kardeşimle El Ele’ Etkinliği

TOKİ Kazım Karabekir İlkokulu, ‘Değerler Eğitimi’ kapsamında ‘Kardeşimle El Ele’ etkinliğinde, Danalı İlkokulu öğrencilerini konuk edildi.
Miniklerden ‘Kardeşimle El Ele’ Etkinliği

TOKİ Kazım Karabekir İlkokulunda gerçekleşen etkinliğe, Milli Eğitim Şube Müdürü Beşir TİLEĞİ, TOKİ Kazım Karabekir İlkokulu Müdürü Erkan YILMAZ, Danalı ilkokulu Müdürü Zahir ERZEN, Öğretmenler ve iki okulun öğrencileri katıldı.

            ‘Değerler Eğitimi’ kapsamında gerçekleşen, “Kardeşimle El Ele” etkinliğinde, Danalı İlkokulunda öğrenim gören 60 öğrenci, TOKİ Kazım Karabekir İlkokulunda misafir edildi. Misafir edilen her bir öğrenciye, bir kardeş öğrenci belirlendi ve birlikte bir ders işlendi. TOKİ Kazım Karabekir İlkokulunda okuyan Kardeş öğrenciler, öğle arası Danalı İlkokulundan gelen kardeş öğrencileri, evlerinde yemeğe misafir ettiler. Etkinlikle günümüzde unutulmaya yüz tutan, misafirperverlik, öğrenciler arasında kardeşlik bağı ve yardımlaşma duygusunun pekiştirilmesinin amaçlandığına işaret eden TOKİ Kazım Karabekir İlkokulu idarecileri, bu türden etkinliklere devam edilerek, öğrencilerin doğru davranış ve değerlere bağlılıklarının sağlanmasına çalışılacağını ifade ettiler.

            Danalı İlkokulu İdareci ve Öğrencileri, “Kardeşimle El Ele” etkinliğiyle kendilerini misafir eden, TOKİ Kazım Karabekir İlkokulu İdareci ve Öğrencilerine teşekkür ettiler.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.