BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Minikler İçin İlk Ders Zili Çaldı

Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Zübeyde Hanım ve Bağlar İlkokulu ile 23 Nisan Anaokulunu ziyaret etti. Ziyaret ettiği okullarda sınıfları gezen Çelik okula başlayan minik öğrencilerle sohbet etti
Minikler İçin İlk Ders Zili Çaldı

Tüm çabamız sevgili öğrencilerimizi daha güzel yarınlara hazırlamak diyen Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik “Okul öncesi ve ilkokul 1’inci sınıf öğrencilerinin, okul kaygılarını gidermek ve okul ortamını sevdirmek amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı’nın başlattığı uyum programı çerçevesinde minik öğrencilerimiz bu gün okula başladılar.  2014-2015 Eğitim-Öğretim sezonunun öğrencilerimiz velilerimiz ve eğitimcilerimiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Sınıfları gezen Milli Eğitim Müdürü Çelik, daha sonra öğretmenler odasında okul öğretmenleriyle bir araya geldi.  Çelik; “Eğitim öğretimin olmadığı bir mekânın hiç bir anlamı yok. Yeni öğretim yılının sizler için hepimiz için hayırlı olmasını dikliyorum. Toplum bütün beklentilerini, hayallerini, gelecekle ilgili çocuklar üzerindeki algısı, hep bizim üzerimizde, tabi aynı hayaller biz öğretmenler içinde geçerli. Bu nedenle bizlerde, o heyecanı yaşıyoruz, aynı zamanda kendimizi geliştiriyoruz. Hayata ilişkin araştırmalarımız, sorumluluğumuz devam ediyor. Hep birlikte, toplumun beklentileri doğrultusunda, eğitimde başarıyı yakalayacağız” diye konuştu.  

Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’in, okul ziyaretlerine Şube Müdürleri Mehmet Işık ve Abdulvahap Hınç eşlik ettiler.

Batman il genelinde Anaokulu ve 1. Sınıf olmak üzere, 21 bin minik öğrenci için zil çaldı. Bir hafta sürecek uyum sürecinde okula gelen öğrenciler, sınıflarını, öğretmen ve öğrenci arkadaşlarını tanımaları ve okula alışmaları hedefleniyor. Uyum eğitimi 12 Eylül’de sona erecek.

Minikler İçin İlk Ders Zili ÇaldıMinikler İçin İlk Ders Zili ÇaldıMinikler İçin İlk Ders Zili ÇaldıMinikler İçin İlk Ders Zili ÇaldıMinikler İçin İlk Ders Zili ÇaldıMinikler İçin İlk Ders Zili ÇaldıMinikler İçin İlk Ders Zili ÇaldıMinikler İçin İlk Ders Zili ÇaldıMinikler İçin İlk Ders Zili ÇaldıMinikler İçin İlk Ders Zili ÇaldıMinikler İçin İlk Ders Zili ÇaldıMinikler İçin İlk Ders Zili ÇaldıMinikler İçin İlk Ders Zili ÇaldıMinikler İçin İlk Ders Zili ÇaldıMinikler İçin İlk Ders Zili Çaldı

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.