BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Minik Öğrencilerden “Küfür ve Şiddete Hayır” Etkinliği

Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Fatih İlkokulu öğrencilerinin başlattığı, ‘Temiz Hayat Projesi’ etkinliğine destek için pankart taşıdı.
Minik Öğrencilerden  “Küfür ve Şiddete Hayır” Etkinliği

Küfür, argo ve şiddete karşı Temiz Hayat Projesi’ başlatan, Fatih İlkokulu öğrencileri, okul bahçesinde velilerle birlikte hazırladıkları pankartlarla, anlamlı bir etkinliğe imza attılar. Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’in de katılarak destek verdiği etkenlikte, öğrenciler tarafından hazırlanan pankartlar taşındı. ‘Temiz Bir Hayat’ sloganıyla veliler ve öğrencilere beyaz kurdele dağıtan, Okul Müdürü Mehmet Şirin Temiz, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’e kampanyanın sembolü olan beyaz kurdeleyi taktı.

Sevgili öğrenciler, gerçekleştirmiş olduğunuz ‘Temiz Hayat Projesi’ etkinliği oldukça anlamlı diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik; “ Toplumda küfür ve şiddete karşı bir farkındalık oluşturdunuz. Maalesef küfürlü ve argo konuşma toplumda bir kangren gibi, yayılmaya başladığı bire dönem içindeyiz. Bu açıdan önemli bir çalışma olarak gördüğüm bu etkinliği samimiyetle destekliyorum. Geleceğin teminatı olan siz sevgili çocukların, bu etkinlikte başrolü üstlenmelerinden dolayı da, büyük mutluluk duyuyorum.  Ayrıca ‘Temiz Hayat Projesi’ etkinliğinde emeği geçen okul idarecileri, öğretmenleri ve değerli velilerimizi kutluyor, teşekkür ediyorum” dedi.

Çelik yaptığı konuşmanın ardından, en güzel sloganı bulan öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.