BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Minik Öğrencilerden “Aydınlık Yüzler Projesi”

Aydın Konak İlkokulu minik öğrencileri Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’i makamında ziyaret ettiler.
Minik Öğrencilerden “Aydınlık Yüzler Projesi”

Okul Müdürü Zeyneddin GÜLER ve Öğretmen Erdem EKİNCİ refakatinde Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’i ziyaret eden minik öğrenciler ÇELİK’e çiçek verdiler. Kendisini ziyaret eden Aydın Konak İlkokulu minik öğrencileriyle bir süre sohbet eden Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK öğrencilerin hazırladığı “Aydınlık Yüzler projesi” ile okulun yenilenmesi modern bir fiziki çehreye kavuşturulması çalışmasını dinledi.

 Okul düşüncenin hayata geçirildiği ilk eğitim alanı diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “ Sevgili öğrencilerimizin, hazırladığı ‘Aydınlık Yüzler Projesi’ çalışmasıyla, okulumuz yenilenirken modern bir fiziki çehreye de kavuşacak olması, güzel ve takdire şayan bir durum. Ama tüm bu güzelliklerin ötesinde, minik öğrencilerimizin eğitim gördükleri okullarını, hayallerinde olduğu gibi, bir yer olması fikirlerini projelendirecek derecede, özgüven kazanmış olmaları, kendilerini ifade edecek duruma gelmiş olmalarıdır. Unutmayalım ki, eğitimin önemli hedeflerinden biri, bireyin kendini ifade etme ve ifade etmede donanımlı bilgiye sahip olmasıdır. Ben sevgili öğrencilerimizi kutluyor, gözlerinden öpüyorum, ayrıca onları kendilerini ifade edecek derecede eğiten, okul idarecisi ve öğretmenlerine de teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda minik öğrencilere hediyeler veren ÇELİK onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.