BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Takım Antrenörü Öğretmenden Aslan’a Ziyaret

Masa Tenisi Milli Takım Antrenörü Öğretmen Samet Polat, Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan’ı makamında ziyaret etti.  
Milli Takım Antrenörü Öğretmenden Aslan’a Ziyaret

Dünya Down Sendromlular Atletizm ve Masa Tenisi Şampiyonasında görev alan, Masa Tenisi Milli Takım Antrenörü Öğretmen Samet Polat’ı, makamında kabul eden Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan, Öğretmen Polat’la bir süre sohbet etti.   Dünya Down Sendromlular Atletizm ve Masa Tenisi Şampiyonası hakkında, Milli Eğitim Müdürü Aslan’a bilgi veren Polat, Türkiye olarak Erkeklerde Dünya 2.’liği Bayanlarda ise Dünya 3.lüğü elde ettiklerini söyledi. Milli Eğitim Müdürü Aslan, alınan başarıdan dolayı İngilizce Öğretmeni ve Milli Takım Antrenörü Samet Polat’ı kutladı.

Kozluk ilçesi Yanıklı Köyünde İngilizce öğretmenliği yapan Samet Polat, Güney Afrika Cumhuriyetinin Bloemfontein kentinde, 21-27 Kasım 2015 tarihinde yapılan Dünya Down Sendromlular Atletizm ve Masa Tenisi Şampiyonasında, Milli Takım Antrenörü olarak görev aldı. Milli Takım Antrenörü ve İngilizce Öğretmeni Polat’ın çalıştırdığı Bayan Milli Takımı Dünya 2.’si Erkek Milli Takımı ise Dünya 3.’sü oldu.

Milli takımda yer alan sporcular, 3 Aralık Dünya Engelliler gününde özel olarak, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik ve Spor bakanı Sayın Çağatay Kılıç tarafından ağırlandılar.

09-12-2015

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.