BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim’den Çelik’e Veda Yemeği

Eski Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik için, Öğretmenevinde veda yemeği verildi.
Milli Eğitim’den Çelik’e Veda Yemeği

Öğretmenevi çok amaçlı toplantı salonunda gerçekleşen veda yemeğine, Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan, bazı Resmi Kurum Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları katıldı. Veda yemeğinde hazırlanan VTR gösteriminin ardından, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan kürsüye gelerek bir konuşma yaptı. Aslan yaptığı konuşmada, Eski Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’e yaptığı hizmet ve çalışmalardan dolayı teşekkür etti, gerçekleşen görev değişiminin bir bayrak yarışı olduğunu belirterek, hizmetlere kalınan yerden devam edileceğini ifade etti. Aslan yaptığı konuşmanın ardından, yaptığı hizmetlerden dolayı Eski Milli Eğitim Müdürü Çelik’e, teşekkür plaketi, fotoğraf albümü ve çiçek verdi.

Eski Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, veda yemeğinde yaptığı konuşmada, görev süresi içinde her zaman doğru ve kamu yararına olduğuna inandığı kararları verdiğini belirtti. Çelik konuşmasında her kese hakkını helal ettiğini belirterek, veda yemeğine katılanlardan helallik istedi.  Veda yemeği sonunda, Çelik katılanlarla tek tek vedalaştı.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.