BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Vakfı Ortaokulu’ndan ‘Görsel Sanatlar Sergisi’ ve Kermes

Milli Eğitim Vakfı Ortaokulu Öğretmen ve Öğrencileri ‘Görsel Sanatlar Sergisi’ ve fakir öğrenciler yararına kermes düzenledi.
Milli Eğitim Vakfı Ortaokulu’ndan ‘Görsel Sanatlar Sergisi’ ve Kermes

Kültür Mahallesinde bulunan Milli Eğitim Vakfı Ortaokulunda gerçekleşen, ‘Görsel Sanatlar Sergisi’ ve fakir öğrenciler yararına düzenlenen kermese, Milli Eğitim Şube Müdürleri Beşir Tileği, Abdulvahap Hınç, Okul Müdürleri, Öğretmenler ve Veliler katıldı. Öğrencilerin yıl boyunca hazırladıkları eserlerin sergilendiği, ‘Görsel Sanatlar Sergisi’nin açılışını, Şube Müdürleri Beşir Tileği ve Abdulvahap Hınç birlikte yaptılar. Açılış sonrası katılımcılarla birlikte, öğrencilerin hazırladığı eserlerin sergilendiği stantları gezen Şube Müdürleri, daha sonra öğrenci ve velilerin desteğiyle, yardıma muhtaç öğrenciler yararına düzenlenen kermese katıldılar. Şube Müdürleri Tileği ve Hınç, sergi ve kermes sonrası iki etkinlikte emeği geçen, İdareci Öğretmen ve Öğrencileri kutladılar destek veren Velilere teşekkür ettiler.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.