BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK Müzik ve Sportif Kurslarını Ziyaret Etti

Batman Merkez Atatürk Ortaokulunda verilen müzik ve sportif kursları ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK öğrencilerle sohbet etti.
Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK Müzik ve Sportif Kurslarını Ziyaret Etti

Okula gelişinde Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’i, Okul Müdürü Hayri Nurullah YILDIRIM karşıladı. Kurslarla ilgili Okul Müdüründen bilgi alan ÇELİK, kursları tek tek ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti, kurs öğretmenlerinden bilgi aldı. Öğrencilerin, özel yeteneklerini geliştirme fırsatı buldukları müzik kurslarda, gitar, keman, bağlama, piyano ve vurmalı çalgılar dersleri verilirken, sportif kurslarda ise okçuluk, basketbol, futbol, satranç, masa tenisi, badminton, kaykay, halk oyunları ve bando takımı eğitimi veriliyor.

Sanatsal yetenekler küçük yaşta gelişir diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “Toplam 290 öğrencimiz, Batman Merkez Atatürk Ortaokulumuzda, hafta sonu düzenlenen müzik ve sportif kurslarına katılarak, özel yeteneklerini geliştirme imkânı buluyorlar. Sevgili öğrencilerimiz buradaki kurslarda, özel yeteneklerini geliştirmenin yanı sıra, kendilerine olan özgüveni pekiştiriyorlar.  Bu kazanım eğitimlerinde ve geleceklerine pozitif bir etki oluşturuyor. Bu kursların açılmasında emeği geçen Okul İdarecisi ve görev alan Öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.  Çocuklarını bu kurslara gönderen velilerimizi de kutluyorum” dedi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.