BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik Başarılı Güreş Öğrencilerini Konuk Etti

Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Batman Spor Lisesi Güreş sporcusu öğrencileri konuk etti.
Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik  Başarılı Güreş Öğrencilerini Konuk Etti

25-28 Nisan tarihleri arasında Rize ilinde yapılan, okullar arası Türkiye Güreş Şampiyonasında derece yapan öğrenciler, Okul Müdürü Muhammet Ömer Eren ve Öğretmenleriyle birlikte, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’i makamında ziyaret ettiler. Gerçekleşen ziyarette Batman Spor Lisesi Müdürü Muhammet Ömer Eren, şampiyona ile ilgili, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’e bilgi verdi. Eren; şampiyonda 42 kg. Grekoremen stilde Muhammed Acar Türkiye 3.üncüsü, 58 kg. Grekoremen Stilde Ferhat Dalmış Türkiye 8.incisi ve Serbest Stilde, Yakup Uruğ ise Türkiye 10.uncusu oldu diye konuştu. Başarılı öğrencilerle bir süre sohbet eden Milli Eğitim Müdürü Çelik, öğrencileri ve öğretmenlerini kutladı.

Sevgili gençler başarılarınız bizi mutlu ediyor diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik; “Rize’de yapılan okullar arası Türkiye Güreş Şampiyonasında Batman’a derece kazandırmış olmanız, eğitim camiası ve tüm Batmanlı vatandaşlarımızı mutlu etmiştir. Sizinle gurur duyuyoruz. Siz bizim gönlümüzde birincisiniz. Sizi ve bu başarıda emeği geçen idareci ve öğretmenlerinizi kutluyorum” dedi.

Ziyaretin sonunda başarılı sporculara hediye veren çelik onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.