BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Kurtaran Tercih Danışma Merkezini Ziyaret Etti

Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran öğrencilere hizmet veren Tercih Danışma Merkezini ziyaret etti, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Milli Eğitim Müdürü Kurtaran  Tercih Danışma Merkezini Ziyaret Etti

Öğrencilere tercih danışma hizmeti veren merkezlerden biri olan öğretmenevi tercih danışma merkezini ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran öğrencilerle ve tercih danışma hizmeti veren rehber öğretmenlerle bir süre sohbet etti, RAM Müdür Zafer Korkmaz’dan çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Tercih danışma hizmetini yerinde gören Milli Eğitim Müdürü Kurtaran öğrencilere tercihlerinin hayırlı olmasını diledi.

Tercih Danışma Hizmeti ile ilgili bilgi veren, Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran; “Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce oluşturulan tercih danışma merkezlerinde öğrencilere TEOG ve YGS-LYS tercih danışma hizmeti verilmekte. Tercih danışma hizmetinin verildiği 18 merkezimizden bir tanesi de Batman Öğretmenevi. Tercih danışma merkezlerimizde, TEOG için 15-29 Temmuz, YGS-LYS için ise 25 Temmuz- 3 Ağustos tarihleri arasında öğrencilerimize ve ailelerine tercih danışma hizmeti vereceğiz. Ben gerek TEOG gerekse YGS-LYS tercihi yapan öğrencilerimize tercihlerinin hayırlı olmasını dilerken öğrencilerimize ve ailelerine  tercih hizmeti veren  Rehber öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” dedi. Tercih danışma merkezi ziyaretinde Milli Eğitim Müdürü Kurtaran’a Şube Müdürü Abdurrahman Kardaş eşlik etti.

28-07-2016
28-07-2016

28-07-201628-07-2016

            

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.