BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Kurtaran Petrol Ortaokulu’nun Başarılı Öğrencilerini Konuk Etti

Petrol Ortaokulu’nun başarılı öğrencileri, Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran’ı makamında ziyaret ettiler.
Milli Eğitim Müdürü Kurtaran  Petrol Ortaokulu’nun Başarılı Öğrencilerini Konuk Etti

Okullar arası Güreş, Judo ve Tekvando dallarında bölge müsabakalarında derece yapan, Petrol Ortaokulu öğrencileri Okul Müdürü Muhammed Aksoy ve Öğretmenleri Murat Işık refakatinde, Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran’ı makamında ziyaret ettiler.  Ziyarette okullar arası bölge müsabakalarında başarı gösteren öğrencilerle ilgili, Okul Müdürü Muhammet Aksoy’dan bilgi alan Milli Eğitim Müdürü Kurtaran, öğrencileri kutladı onlarla bir süre sohbet etti.

‘’Sevgili gençler sizi kutluyorum.’’ diyen, Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran; “Güreş, Judo ve Tekvando dallarında okullar arası bölge müsabakalarında başarılı olup ilimizi ve bölgemizi Türkiye Şampiyonalarında temsil edecek olmanız bizi mutlu etti. Bu başarıda emeği olan idareci ve öğretmenlerinize teşekkür ediyor sizi yürekten kutluyorum. Spordaki başarının yanı sıra akademik derslerinizde de başarılı olacağınıza inanıyorum. Akademik eğitim dönemi ve sonrasında atılacağınız hayatta, başarılı olmak için çok kitap okuyun, vazgeçilmez arkadaşınız her zaman kitap olsun” dedi. Kurtaran ziyaretin sonunda başarılı öğrencilere kitap hediye etti, onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.    

Güreş dalında Mehmet Ali Pekince Kayseri ilinde yapılacak olan Türkiye Güreş Şampiyonasına, Judo dalında Mustafa Kabataş Kırşehir’de yapılacak olan Türkiye Judo finallerine ve Tekvando dalında ise Muhammed Furkan Sakar Eskişehir’de yapılacak olan Türkiye Tekvando finallerine katılacak. 

09-04-201609-04-201609-04-201609-04-201609-04-201609-04-201609-04-2016

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.