BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Kurtaran Judo Bölge 2.’si Öğrenciyi Konuk Etti

Okullararası Jodo bölge finalinde ikinci olup Türkiye finallerine katılmaya hak kazanan GAP Ortaokulu Öğrencisi Hayrunnisa Aslan Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran’ı ziyaret etti.  
Milli Eğitim Müdürü Kurtaran Judo Bölge 2.’si Öğrenciyi Konuk Etti

Malatya ilinde gerçekleşen Okullararası Judo Bölge finalinde bölge ikincisi olan GAP Ortaokulu Öğrencisi Hayrunnisa Aslan’ı konuk eden Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran Okul Müdürü Rıfat Evin ve Beden Eğitimi Öğretmeni Yusuf Çopan’dan bilgi aldı, bölge finalinde derece yapan Hayrunnisa Aslanı kutladı.

Sevgili kızımızın başarısı bizi mutlu etti diyen, Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran; “Okullararası judo il birincisi olduktan sonra, Malatya’da bölge ikincisi olan sevgili öğrencimiz Hayrunnisa Aslan’ı kutluyor, katılacağı Türkiye finallerinde başarılar diliyorum. Bu başarıda emeği geçen okul idarecisi ve öğretmenlerimize de teşekkür ediyorum” dedi. Kurtaran ziyaretin sonunda başarılı öğrenciye hediye verdi, toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

24-26 Mart tarihleri arasında Malatya ilinde Judo dalında derece yapan Hayrunnisa Aslan 8 Nisan 2016 tarihinde Bilecik İlinde yapılacak olan Türkiye finallerinde ilimizi ve bölgemizi temsil edecek.  

02-04-201602-04-201602-04-2016

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.