BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Kurtaran Güzel Sanatlar Lisesi’ni Ziyaret Etti

Batman TOBB Güzel Sanatlar Lisesi’ni ziyaret eden, Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran okulu gezdi, yoksul öğrenciler yararına düzenlenen kermese katıldı.
Milli Eğitim Müdürü Kurtaran Güzel Sanatlar Lisesi’ni Ziyaret Etti

Batman TOBB Güzel Sanatlar Lisesi’ne gelişinde, Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran’ı Okul Müdiresi Nazlı Çınar Yıldız karşıladı. Okul Müdiresi Yıldızdan’dan okul ve kermes hakkında bilgi alan Milli Eğitim Müdürü Kurtaran, önce okulu gezdi sınıfları ziyaret etti, öğrencilerle sohbet etti. Kurtaran Güzel sanatlar lisesini önemsediklerinin altını çizdi.

Sanat bir milleti millet yapan önemli etkenlerdendir diyen, Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran; “Batman TOBB Güzel Sanatlar Lisemiz ilimizde bir ilk bu açıdan okulumuzu önemsiyoruz ve milli eğitim olarak her zaman desteklerimizi esirgemeyeceğiz. Lisemizin, sanata ve kültürümüze önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum” dedi. Resim ve müzik atölyelerini gezen Milli Eğitim Müdürü Kurtaran, müzik atölyesinde; piyano, keman ve bağlama ile çalışma yapan öğrencilerin müzik resitalini dinledi, ardından yoksul öğrenciler yararına düzenlenen kermese katıldı.

Okulu ziyaret eden ardından yoksul öğrenciler yararına düzenlenen kermese katılan, Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran’a, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zübeyir Yılmaz ve Şube Müdürü Akın Arı eşlik ettiler.

27-04-201627-04-201627-04-201627-04-201627-04-201627-04-2016

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.