BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan Yeni Mahalle İlkokulunu Ziyaret Etti

Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan Yeni Mahalle İlkokulunu ziyaret etti, okul idareci ve öğretmenleri ile bir araya geldi, sınıfları gezip öğrencilerle sohbet etti.
Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan Yeni Mahalle İlkokulunu Ziyaret Etti

  Önceki gün Yeni Mahalle İlkokulunda, bir bayan öğretmene yapılan fiziki saldırı üzerine, Yeni Mahalle İlkokuluna giden Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan, burada Okul Müdürü Mustafa Coşkun’dan konu ile ilgili bilgi aldı, ardından öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya geldi. Burada öğretmenlerle sohbet eden Aslan yaptığı konuşmada, okullarımızı sık sık ziyaret edeceğim dedi.

 Okulumuzda yaşanan hadise bizi derinden üzmüştür diyen, Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan “Öğretmen arkadaşımızın sırtına vurulan her darbe bizim sırtımıza vurulmuştur. Her zaman öğretmenlerimizin yanındayız. Fiziki saldırıya uğrayan öğretmen arkadaşımızı aradım kendisine geçmiş olsun dileklerimi ilettim. Öğretmenlerimiz öğrencilerimiz için, biz idarecilerde, hem öğrencilerimiz, hem de siz öğretmelerimiz ve öğrenci velilerimiz için görev başındayız. Görev anlayışım gereği, okullarımızı sık sık ziyaret edeceğim, öğretmenlerimizin sorun ve sıkıntıları varsa kendilerinden dinleyeceğim.  Eğitim camiası olarak çok büyük bir camiayız. Benim kapım her zaman öğretmen arkadaşlarıma açıktır” diyen Aslan, daha sonra sınıfları gezdi öğrencilerle bir süre sohbet etti.

 Milli Eğitim Müdürü Aslan’ın, Yeni Mahalle İlkokulunu ziyaretinde kendisine, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zübeyir Yılmaz, Şube Müdürleri Abdurrahman Kardaş ve Beşir Tileği eşlik ettiler. 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.