BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Çelik’in Sason Yolüstü Okulundan Misafirleri Vardı

Sason Yolüstü İlk ve Ortaokulu Öğretmen ve Öğrencileri, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’i ziyaret etti.
Milli Eğitim Müdürü Çelik’in Sason Yolüstü Okulundan Misafirleri Vardı

Sason Yolüstü Ortaokulu Okul Müdürü Onur Işık, Müdür Yardımcısı M. Emre Çiçek, Fen Öğretmeni Berna Tan ve 2 öğrenciyi makamında konuk eden Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, konuklarıyla bir süre sohbet etti. Sason Yolüstü Ortaokulu Okul Müdürü Onur Işık, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’i 6-7 Mayıs tarihlerinde Sason Yolüstü köyünde İlk ve Ortaokulu öğrencilerinin hazırladığı projelerin sergileneceği ‘Bilim Şenliği’ne davet etti.

Ziyaretiniz ve davetiniz bizi mutlu etti diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik; “Sason Yolüstü Köyü Öğrencilerimizin, geleneksel hale getirdiği ‘Bilim Şenliği’ güzel bir şey, okullarımızın bilimsel çalışmalarla gündeme gelmesi mutluluk verici. Nitelikli eğitimin en önemli belirtisi, bilimsel çalışmaların her okulda var olması ve bilimsel çalışmalar alanında okullar arası tatlı bir rekabetin yaşanmasıdır. Milli eğitim olarak hedefimiz bilimsel çalışmaların her okulumuzda var olmasıdır.  Okullarımızda düzenlenen bilim şenlikleri, öğrencilerimize önemli kazanımlar sağlamakta, onların ufkunu geliştirmekte, düşüncelerini bilimsel projeler olarak ortaya koymalarında katkı sağlamakta” diye konuştu.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.