BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü ÇELİK “Yetim Kardeşliği” Kermesine Katıldı

Fatih İlkokulu Okul Aile Birliği ve öğretmenleri Yetim Öğrenciler yararına “Yetim Kardeşliği” kermesi düzenledi.
Milli Eğitim Müdürü ÇELİK “Yetim Kardeşliği” Kermesine Katıldı

Fatih İlkokulunda gerçekleşen “Yetim Kardeşliği” kermesine Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve Aileleri katıldı. Yetim Öğrenciler yararına düzenlenen, “Yetim Kardeşliği” kermesine katkı için veliler evde hazırladıkları yiyecek içecek ve hediyelik eşyalarını açılan stantlarda satışa sundular.  2 gün sürecek kermesin açılışına katılan Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK kermes tertip komitesini ve velileri kutladı.

   Yetim çocuklar hepimizin gözbebeği diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “Okul aile birliği üyelerimizin, yetim öğrenciler yararına düzenlediği, “Yetim Kardeşliği” kermesi, bizi iki açıdan mutlu etmiştir. Birinci mutluluğumuz, okul aile birliği üyesi velilerimizin, topluma örnek teşkil edecek şekilde ortaya koydukları güçlü hassasiyet, ikincisi ise, bu güzel etkinlikle okulumuzda okuyan çocuklarımızda, kardeşliği, sahiplenmeyi, yardımlaşmayı ve bir hedef uğrunda birlik olma bilincinin yerleşmesini görmek oldu.  “Yetim Kardeşliği” kermesinde emeği geçen Okul İdaresi, Öğretmen ve Velilerimizi kutluyorum” dedi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.