BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü ÇELİK Yeni Mahalle İlkokulunda Velilerle Buluştu

Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, Yeni Mahalle İlkokulu “Veli Kahvaltı Günleri” etkinliğine katıldı.
Milli Eğitim Müdürü ÇELİK Yeni Mahalle İlkokulunda Velilerle Buluştu

Yeni Mahalle İlkokulu Okul Müdürlüğünün veli ile okulu kaynaştırmayı hedefleyen etkinlikte bu hafta okul öncesi sabah gurubu öğrenci ve velileri konuk etti. Gerçekleşen “Veli Kahvaltı Günleri” etkinliğine Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, Şube Müdürü Beşir TİLEĞİ, Okul Müdür Hasan TİLEĞİ, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. Okula gelişinde Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’i Okul Müdürü Hasan TİLEĞİ ve okul aile birliği üyeleri karşıladı. Okulun çok amaçlı salonunda gerçekleşen “Veli Kahvaltı Günleri” etkinliğinde eğitimin hedeflenen düzeye ulaşmasında veli öğretmen işbirliğinin önemine dikkat çeken Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK hepimizin hedefi çocuklarımızı güzel bir geleceğe hazırlamaktır dedi.

Sevgili çocuklarımız bizim gözbebeğimiz diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “Bizim tüm çabamız sevgili çocuklarımıza güzel bir gelecek sağlamaktır. Onların geleceği güzel olmazsa bizim hayattan beklentimiz tam anlamıyla gerçekleşmemiş olur. Bu gün burada veli okul bütünleşmesi açısından yapılan etkinliği önemli görüyoruz” dedi. 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.