BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Çelik Yapımı Tamamlanan Yurt Binalarını Gezdi

  Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Gültepe eğitim kompleksi içinde bulunan ve yapımı tamamlanan öğrenci yurtlarını ziyaret etti.
Milli Eğitim Müdürü Çelik Yapımı Tamamlanan Yurt Binalarını Gezdi

 

 

Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, beraberinde Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zübeyir Yılmaz ile birlikte, ilk olarak 300 kişilik Fatıma Zehra Kız Öğrenci Yurdunu ziyaret etti. Yurt binasını gezen Milli Eğitim Müdürü Çelik, Yurt Müdürü ve yüklenici firma yetkilisinden bilgi aldı, eksiklikleri yerinde görerek, eksikliklerin bir an önce giderilmesini istedi. Fatıma Zehra Kız Öğrenci Yurdu ziyaretinin ardından, Gültepe Anadolu Lisesi 300 kişilik erkek yurdunu ziyaret eden, Milli Eğitim Müdürü Çelik, yurdun devam eden çevre düzenlemesini yerinde inceledi, var olan eksikliklerin giderilmesini istedi. Öğrenci yurtları, öğrencilerin en rahat edecek şekilde olması gerektiğini vurgulayan, Milli Eğitim Müdürü Çelik yetkililere gerekli talimatları verdi.

Yapımı tamamlanan yurtlarımızın iç donanım çalışmaları devam ediyor diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik; “Bu yıl öğrenci alacak olan öğrenci yurtlarımızda modern ve öğrencilerimizi rahat edecekleri bir donanım malzemesi ile donatılmakta. Yurtlarımızda olabilecek enerji kesintisini öğrenciye hissettirmeyecek güçte buradaki yurtları besleyecek jeneratör kurulumu da devam etmektedir. Yurtlarımızın donanımı yeni eğitim yılı başında tamamlanmış olacak” dedi. 

  

    

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.