BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü ÇELİK Türkiye Taolu Şampiyonunu Konuk Etti

Okullararası Türkiye Taolu Şampiyonasında Türkiye birincisi olan, Batman Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencisi Muhammet ASLAN, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’i makamında ziyaret etti. 
 Milli Eğitim Müdürü ÇELİK Türkiye Taolu Şampiyonunu Konuk Etti

Okul Müdürü M. Nezir CEYLAN, Türkiye WUSHU Federasyonun Bölge Temsilcisi Abdulaziz VELİOĞLU ile beraber, Okullararası Türkiye Taolu Şampiyonasında Türkiye birincisi olan, Batman Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencisi Muhammet ASLAN’ı, makamında konuk eden Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, Okul Müdürü ve Federasyon bölge temsilcisinden, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Türkiye şampiyonu olan Muhammet ASLAN ile bir süre sohbet eden ÇELİK, Antalya Kemer ilçesinde yapılacak olan, WUSHU şampiyonasında kendisine başarılar diledi.

Gençler gözbebeğimiz, bizim gurur kaynağımızdır diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “Şampiyonumuz gibi nice şampiyonların çıkması için, Milli Eğitim olarak gereken her türlü desteği vermeye ve çalışmaya devam edeceğiz. Batman son dönemde, bireysel şampiyonluklarda başarılı bir il. Gençlerimizin milli sporcu statüsü kazanmaları, onlar ve aileleri için önemli bir kazanım, bu kazanım ile ilgili aileler bilgilendirilerek, çocuklarına daha fazla destek olmaları sağlanabilir. Okullarımızın güzel başarılarla gündeme gelmesi, hepimizi mutlu ediyor. Bu başarıların örnek oluşturması açısından, bu yıl okullarımızı tanıtım günleri düzenleyeceğiz.  Sevgili Muhammet’in Türkiye şampiyonu olması, diğer öğrencilerimize güzel bir örnek ve teşvik olacağına inanıyorum. Kendisini kutlarken bu başarısının akademik hayatına da, yansımış olması bizi ayrıca mutlu etti” dedi.

            Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK ziyaretin sonunda Muhammet ASLAN’a hediye verdi ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.