BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Çelik Türkiye 3.’sü Rukeni Konuk Etti

Okullar Arası Türkiye Kros Şampiyonasında Türkiye 3.’sü olan Ortaokulu Öğrencisi Ruken TEK Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’i ziyaret etti.
Milli Eğitim Müdürü Çelik  Türkiye 3.’sü Rukeni Konuk Etti

Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, Diyarbakır’da Gerçekleşen Okullar Arası Türkiye Kros Şampiyonasında 2000 metrede Türkiye 3.’sü olan Kozluk 75 Yıl Ortaokulu Öğrencisi Ruken TEK, Okul Müdürü Yılmaz ÇOBAN, Öğretmeni Mesude ÖDEN ve Atletizm İl Temsilcisi Ufuk BAŞKUT’u Makamında Konuk etti. Türkiye 3.’sü olan Ruken TEK’i kutlayan Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK Okul Müdürü ve Öğretmeninden yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

    Öğrencilerimizin Türkiye şampiyonalarında başarılı olması gurur verici diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “Sevgili kızımızın, Okullar Arası Türkiye Kros Şampiyonasında Türkiye 3.’sü olması, kendisini, ailesini ve bizi mutlu etti. Öğrencilerimizin akademik projelerle ve sportif derecelerle başarı elde etmeleri öğrenci arkadaşlarına ve onlardan sonra gelen küçük öğrencilerimize, güzel bir örnek oluşturuyor. Bu başarıları akademik hayatlarını da olumlu etkilemekte, öğrenciler arasında başarılı olma yolunda tatlı bir rekabet ortamı oluşturmakta.  Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, öğrencilerimizin başarılı olması için gerekli ortamı sağlama çabalarımız ve desteğimiz kesintisiz devam edecektir. Ruken kızımızın başarısında emeği geçen, idareci ve öğretmenlerine teşekkür ediyorum” dedi.

   Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, ziyaretin sonunda Ruken TEK’e hediye verdi ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.