BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Çelik Selçuklu Ortaokulu ‘Bilim Şenliği Sergisini Açtı

Selçuklu Ortaokulu TÜBİTAK işbirliği ile öğrencilerin hazırladığı eserler düzenlenen ‘Bilim Şenliği’nde sergilendi.
Milli Eğitim Müdürü Çelik  Selçuklu Ortaokulu ‘Bilim Şenliği Sergisini Açtı

Selçuklu Ortaokulu binasında gerçekleşen ‘Bilim Şenliği’ne, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Ak parti Milletvekili Adayı Av. Adile Gürbüz, bazı okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Okula gelişinde Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’i, Okul Müdürü Mehmet Emin Tuğluk karşıladı.  Selçuklu Ortaokulu ve TÜBİTAK işbirliği ile gerçekleşen, ‘Bilim Şenliği’ hakkında Okul Müdüründen bilgi alan Çelik, 30 eserin sergilendiği ‘Bilim Şenliği’nin açılış kurdelesini keserek, katılımcılarla birlikte, öğrenciler tarafından hazırlanan eserlerin sergilendiği stantları gezdi, öğrencilerden projeleri hakkında bilgi aldı.

Bilimsel farkındalık oluşturmaya çalışan öğrencilerimizi kutluyorum diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik; “Nitelikli eğitim hedefimizin bir adımı da, öğrencilerimize değer taşıyan projeler konusunda fikir üretmeyi ve bu fikirlerini proje halinde hayata geçirme düzeyine gelmelerine, zemin ve imkân sağlamak. Bu açıdan bilim şenliklerini önemsiyoruz. Buradaki ‘Bilim Şenliği’nde emeği geçen okul idaresi, öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyor, bu anlamlı günde öğrencilerimizin bu çalışmalarını önemseyen velilerimize, katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.


Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.