BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Çelik Sason KKYO Öğretmenlerini Konuk Etti

  4006 TÜBİTAK Bilim Şenliğine hazırlanan, Sason Karşıyaka Kız Yatılı Ortaokulu Müdür ve Öğretmenleri, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’i ziyaret edip, bilim şenliğine davet ettiler.
Milli Eğitim Müdürü Çelik Sason KKYO Öğretmenlerini Konuk Etti

Batman’ın Sason ilçesinde eğitim veren, Merkez Karşıyaka Kız Yatılı Ortaokulu Öğrenci ve Öğretmenleri tarafından, 14-15 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek olan, 4006 TÜBİTAK Bilim Şenliğine, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’i davet eden, Okul Müdürü Kaya Tiryaki ve beraberindeki Öğretmenler; Bilim Şenliğinde fen ve matematik projelerinin yanı sıra, öğrencilerimizin hazırlamış olduğu, resim, fotoğraf sergisi ve müzik dinletisi de yer alacak. Okul Müdürü Kaya Tiryaki ve beraberindeki öğretmenlerle bir süre sohbet eden, Milli Eğitim Müdürü Çelik; öğrencilerin hazırladıkları fen ve matematik projelerinin sergileneceği bilim şenliği, öğrencilerin düşüncelerini projelendirmelerine önemli katkı sağlayacağını söyledi. Gerçekleşen ziyarette, Okul Müdürü Kaya Tiryaki’den okul hakkında, Pansiyon Müdürü Betül Kuzucu Şen’den Pansiyon hakkında bilgi alan, Milli Eğitim Müdürü Çelik’e ziyaretin sonunda, Fen ve teknoloji Öğretmeni Özlem Şimşek tarafından, çizilen tablo hediye edildi. Ziyaret hatıra fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.