BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Çelik Şampiyona Öncesi Güreş Öğrencilerini Konuk Etti

Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Batman Spor Lisesi Güreş öğrencilerini konuk etti.
Milli Eğitim Müdürü Çelik Şampiyona Öncesi Güreş Öğrencilerini Konuk Etti

Batman Spor Lisesi Okul Müdürü M. Ömer Eren ve Öğretmenleriyle birlikte, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’i makamında ziyaret eden, Batman Spor Lisesi Güreş öğrencileri ziyaretin ardından, Türkiye Güreş şampiyonasına katılmak üzere Rize iline gitti.  25-28 Nisan tarihleri arasında Rize ilinde yapılacak olan, Türkiye Güreş Şampiyonasına katılacak olan, Batman Spor Lisesi Güreş öğrencileri, şampiyonadan, şampiyonluk ve derece ile dönmeyi hedefliyor. Güreş öğrencilerini konuk eden, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Rize ilinde yapılacak olan, Türkiye Güreş Şampiyonasında öğrencilere başarılar diledi.

Sevgili gençler başarılarınız bizi mutlu ediyor diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik; “Rize’de yapılacak olan, Türkiye Güreş şampiyonasında da başarılı olacağınıza inanıyorum. Batman Spor Lisemizi temsilen katılacağınız şampiyonada, aynı zamanda Batman’ı ve bölgemizi de temsil ediyorsunuz. Size şampiyonada başarılar diliyorum. Selametle gidin ve selametle dönün” dedi. Gerçekleşen ziyaretin sonunda toplu hatıra fotoğrafı çektirildi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.