BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü ÇELİK Sağlıklı Yaşam Etkinliğine Katıldı

Batman Atatürk Ortaokulu ile Batman Bisiklet ve Sağlıklı Yaşam Derneği birlikte bisiklet etkinliği düzenledi.
Milli Eğitim Müdürü ÇELİK  Sağlıklı Yaşam Etkinliğine Katıldı

Hafta sonu gerçekleşen bisiklet etkinliğine, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, Yeşilay Dernek Yöneticileri, Batman Bisiklet ve Sağlıklı Yaşam Derneği yöneticileri, Batman Atatürk Ortaokulu idarecileri, Öğretmenler ve Öğrenciler katıldı.  Etkinlikle ilgili, Yeşilay Dernek Başkanı kısa bir sunum yaparak, sağlıklı bir yaşamın önemini anlattı. Yapılan kısa sunumun ardından tüm katılımcılar birlikte bisikletle site mahallesi içinde özel güvenlik elemanlarının kontrolünde bisiklet turu atılarak etkinlik gerçekleştirildi. Etkinlik ile ilgili bilgi veren Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK sağlıklı bir nesil için sağlıklı yaşamın önemine dikkat çekti.

Sağlıklı nesiller için sağlıklı yaşam kültürü şart diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “Bu gün burada Yeşilay ve Sağlıklı Yaşam Derneğiyle birlikte gerçekleştirdiğimiz ortak etkinlikle, çocuklarımızın sağlıklı yaşam konusunda bilinçlenmesi hedeflendi. Bu etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.