BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Çelik Minikler Türkiye Judo 2.’sini Konuk Etti

Türkiye minikler judo 2.si olan, Pazaryeri Ortaokulu öğrencisi Hayrunnisa Aslan, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’i makamında ziyaret etti.
Milli Eğitim Müdürü Çelik Minikler Türkiye Judo 2.’sini Konuk Etti

Okul Müdürü Abdulselam LALE, Çalıştırıcı Ömer POLAT ile birlikte makamında konuk ettiği, Minikler Judo Türkiye ikincisi Pazaryeri Ortaokulu 7. Sınıf öğrencisi Hayrunnisa Aslan’ı kutlayan, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, Batman’da spor alanında ferdi başarının iyi bir durumda olduğunu söyledi.  Ziyaret sırasında Okul Müdürü Abdulselam LALE ve çalıştırıcı Ömer POLAT’tan bilgi alan ÇELİK; “eğitim ve sporda Batman’da güzel sonuçlar ortaya çıkıyor” dedi.     

Başarının her alanda ferdi olmaktan çıkarılıp, tabana yayılmasın için çalışıyoruz diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “sevgili çocuklarımızın ve gençlerimizin sporda başarıyı yakalamaları için, Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, Gençlik Spor İl Müdürlüğü ile ortak çalışmalarımız, projelerimiz var. Beden eğitimi öğretmenlerimizin çabaları sonucu, elde edilen başarılar bizi memnun ediyor. Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, her zaman tüm desteğimizle yanınızdayız. Geçen yıl ilimize Spor Lisesini kazandırdık, önümüzdeki yıla da Güzel Sanatlar Lisesini yetiştirmek istiyoruz. Tüm bu çabalarımız, öğrencilerimizin yarınlara daha iyi bir eğitim ve imkânla hazırlanmasıdır. Sevgili kızımızın, Eskişehir’de yapılan Türkiye Minikler Judo şampiyonasında, Türkiye ikincisi olması ve bölge şampiyonalarda birincilikler elde etmiş olması, bizi oldukça mutlu etti. Önümüzdeki süreçte, Batman’a Türkiye şampiyonluğu kazandıracağına inanıyorum. Bu başarı sadece seni mutlu etmedi, aileni, arkadaşlarını ve bizi de mutlu etti. Gösterdiğin başarı arkadaşlarına ve senden küçük kardeşlerine de rol model olacağına inanıyorum” diyen ÇELİK, Cuma günü Van ilinde yapılacak Türkiye Yarı Finali Anadolu Yıldızlar Ligine katılacak olan Hayrunnisa ve arkadaşlarına başarılar diledi.

Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK ziyaretin sonunda Hayrunnisa Aslan’a hediye verdi hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.