BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Çelik Lise Müdürleriyle İftarda Buluştu

Fen Lisesinde düzenlenen İftar Programında Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik Lise Müdürleriyle bir araya geldi.
Milli Eğitim Müdürü Çelik Lise Müdürleriyle İftarda Buluştu

Fen Lisesi bahçesinde düzenlenen iftar programına, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve Lise Müdürleri katıldı.  Çalışanlar arasında, kaynaşma ve paylaşma duygusunu pekiştirmek için, düzenlenen İftar programında konuşan Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, organizasyonda emeği geçen Fen Lisesi Müdürü Mehmet İsen ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

Düzenlenen bu iftar yemeğinin amacı, Milli Eğitim Camiasında çalışanlar arasında, kaynaşma ve paylaşma duygusunu pekiştirmek diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik;  “Mübarek Ramazan Ayı, kutsal kitabımız Kur-an’ı Kerim’in indiği rahmet ayı. Ramazan ayı kardeşlik duygularının en üst seviyeye çıktığı aydır. Lise okullarımızın idarecilerini,  bir arada görmekten büyük mutluluk duydum. Büyük bir ailenin birer ferdi olduğumuzu bu birliktelikle bir kez daha anladık. Bu akşam düzenlenen iftar programına katıldığınız için teşekkür ediyorum, hepiniz hoş geldiniz. Bu iftar programının Milli Eğitim camiasında çalışanlar arasında kaynaşma ve paylaşma duygusunu bir kez daha pekiştireceğine inanıyorum, emeği geçenlere teşekkür ediyorum”  dedi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.