BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Çelik Kıbrıs’tan Gelen Uygulama Öğrencilerini Konuk Etti

KKTC Lefke Yeşilyurt Özel Eğitim Uygulama Merkezi Öğrencileri, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’i ziyaret etti.
Milli Eğitim Müdürü Çelik Kıbrıs’tan Gelen Uygulama Öğrencilerini Konuk Etti

Lefke Yeşilyurt Özel Eğitim Uygulama Merkezi Okul Müdiresi Esma İneci ve Öğretmenleri nezaretinde Batman’a gelen 6 engelli öğrenci, Batman’daki ziyaretleri kapsamında, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’i makamında ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında konuklarıyla sohbet eden Çelik, Kıbrıslı öğrencileri Batman’da görmekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve gezinin gerçekleşmesinde katkısı olanlara teşekkür etti.

            Anavatana yaptıkları gezi ile ilgili bilgi veren, Lefke Yeşilyurt Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdiresi Esma İneci “Engelliler haftası münasebeti ile Batman’daki kardeş okulumuz Batman Özel Eğitim Uygulama Merkezinin daveti üzerine, öğrencilerimizle Batman’a geldik. 4 gün sürecek olan bu ziyaretimizde Batman’ın tarihi mekânlarını da görme fırsatımız olacak. Batman’ı oldukça gelişmiş bir şehir olarak gördük, insanları çok cana yakın” diye konuştu.

            Gerçekleşen ziyarette, Yeşilyurt Özel Eğitim Uygulama Merkezi öğrencisi, yaptığı işlemeli tepsiyi Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’e hediye etti, Çelik de konuk öğrencilere çeşitli hediyeler verdi. Ziyarette Batman Özel Eğitim Uygulama Merkezi İdarecisi Nizamettin Demir ve RAM İdarecisi Osman Ertaş’da hazır bulundular. Ziyaret toplu hatıra fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.