BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü ÇELİK “Geleceği İnşa Etmek Zorundayız”

‘Vizyon ve Strateji Geliştirme’ toplantılarının ilki Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’in katılımıyla gerçekleşti.
Milli Eğitim Müdürü ÇELİK  “Geleceği İnşa Etmek Zorundayız”

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda ilki gerçekleşen ‘Vizyon ve Strateji Geliştirme’ toplantısına Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, Şube Müdürleri, Halk Eğitim Merkezi Müdürü, merkez ve ilçelerde eğitim veren Okul Müdürleri katıldı.

Geleceği inşa etmek zorundayız diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “Yönettiğimiz kurumların 10 yıl sonra nasıl ve nerede olmasını hedefliyoruz, vizyonumuz nedir ve nasıl bir strateji ile hedefimize varacağız, bu hedefimize ulaşmak için kurumlarımızda takım ruhunu nasıl oluşturacağız, tüm bunlar ‘Vizyon ve Strateji Geliştirme’ toplantılarında paylaşacağımız bilgi ve önerilerle şekillenecek ve bize hedefimize ulaşmamızda yardımcı olacaktır. Bizler geleceğe yön verecek kuruların başında bulunan yöneticiler olarak eğitim verdiğimiz 200 bin öğrenciyi geleceğe hazırlamakla mükellefiz. 200 bin enerji dinamiğini doğru hedefe yönlendirdiğiniz zaman toplumun varmak istediği muasır medeniyete ve kalkınmışlığı yakalamış, değer üreten bir nesil yetiştirilmesine önemli bir katkı sunmuş olacaksınız. Biz idareciliğimizle öğretmen ve öğrencilerimize doğru yönü gösteren pusula misali doğru hedefe yönlendirmek zorundayız. Bu hedefe ulaşmak için hep birlikte en doğru vizyon ve stratejiyi hep birlikte oluşturarak yolumuza devam edeceğiz.  ‘Vizyon ve Strateji Geliştirme’ toplantılarımızın eğitim camiamıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.