BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Çelik Dünya Şampiyonu Öğrencileri Konuk Etti

Kayseri Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi’nde gerçekleşen, 6. Arapça Yarışmalarında,  Türkiye ve Dünya Şampiyonu olan Öğrenciler, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’i ziyaret etti.
Milli Eğitim Müdürü Çelik Dünya Şampiyonu Öğrencileri Konuk Etti

Okul Müdürü Selim Solmaz ve Öğretmenleri Sinem Arslan  eşliğinde, kendisini ziyaret eden 6. Arapça Yarışmalarında,  Türkiye ve Dünya Şampiyonu olan Öğrencileri makamında konuk eden, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, şampiyon öğrencileri kutladı, emeği geçen idareci ve öğretmenlerine teşekkür etti. 

Sizinle gurur duyuyoruz diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik; “Bizi mutlu ettiniz. Kayseri ilinde gerçekleşen, 6. Uluslararası Arapça Yarışmalarında  önce Türkiye Şampiyonu, ardından da Dünya Şampiyonu olmanız, sadece Batman’ı mutlu etmedi, Dünya Şampiyonluğunu ülkemize kazandırarak, ülkemiz genelinde de mutluluğa neden oldunuz. Başarılarınızın devamını dilerim, bu başarıda emeği geçen, idareci ve öğretmenlerinize teşekkür eder, sizi bir kez daha kutluyorum” dedi.

Gerçekleşen ziyarette yarışmalarla ilgili bilgi veren Öğretmen Sinem Arslan, 6. Uluslararası Arapça Yarışmalarında, 54 ülkeden 21 bin 473 öğrencinin yarıştığını ifade etti.  Şampiyon öğrencilere çeşitli hediyeler veren Milli Eğitim Müdürü Çelik, son olarak öğrencilerle fotoğraf çektirdi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.