BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü ÇELİK Cumhuriyet Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesini Ziyaret Etti

Batman Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK Okulu gezdi öğrencilerle sohbet etti.
Milli Eğitim Müdürü ÇELİK Cumhuriyet Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesini Ziyaret Etti

Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’i, okula gelişinde Okul Müdürü Mesut YILDIZ karşıladı. Mesleki atölyeleri ve sınıfları gezen ÇELİK, öğrencilerle sohbet etti, öğretmenlerden öğrenciler ve atölyeler hakkında bilgi aldı. Öğrencilere kısa bir konuşma yaptı.

Her şey sizin daha iyi bir eğitim almanız için diyen, Milli Eğitim Müdürü ÇELİK; “Sevgili öğrenciler, bizim tüm çabamız size daha iyi bir eğitim ortamı içinde, daha iyi bir eğitim vermektir. Biz sizin için buradayız, çabamız sizin geleceğe daha güvenle hazırlanmanız ve iyi bir eğitim almanızdır. Sizde, bu sunulan imkânları en iyi şekilde kullanarak, daha çok çalışarak, size ait olan sorumluluğu yerine getireceksiniz. Birinci sınıf insan olduğunuzu asla unutmayın, gelişmiş ülkelerdeki insanlar nasıl çok çalışarak başarıyı yakalıyorlarsa, sizde çok çalışıp başarıyı yakalaya bilirsiniz. Hatta isterseniz, çalışarak aşamayacağınız engel, ulaşamayacağınız makam olmadığını biliniz. Sizin çalışmanız önce sizi mutlu edecek, sonra ailenizi, çevrenizi ve tüm toplumu mutlu edecektir. Okulunuz neden bu ilin en başarılı okulu olmasın, olmaması için hiçbir neden yok. Başarıya inanacaksınız ve başarı için daha çok çalışacaksınız. Enerjinizi, zamanınızı en iyi şekilde kullanarak ve değerlendirerek hem başarıyı yakalayacaksınız, hem de sizden sonraki kardeşlerinize iyi birer örnek olacaksınız” diye konuştu.

Milli Eğitim Müdürü ÇELİK daha sonra okul idaresi ve okul aile birliği başkanı ile bir süre görüştü. Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’e ziyareti sırasında, Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet IŞIK eşlik etti.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.