BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü ÇELİK Bölge Şampiyonu Genç Basketçileri Konuk Etti

Okullararası Bölge Şampiyonu olan, İMKB Belde Anadolu Lisesi Genç Erkekler Basketbol Takımı, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’i ziyaret etti.
Milli Eğitim Müdürü ÇELİK Bölge Şampiyonu Genç Basketçileri Konuk Etti

Genç Erkekler Basketbol Takımını makamında kabul eden, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, bir süre bölge şampiyonu olan gençlerle sohbet etti. Okul Müdürü M.Salih ERTEKİN ve Öğretmenlerinden bilgi alan ÇELİK, Kayseri ilinde yapılacak olan Türkiye yarıfinal şampiyonasında, genç basketbolculara başarılar diledi.

Sevgili gençler sizinle guru duyuyoruz diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “Sporda elde ettiğiniz başarının, olumlu bir şekilde akademik hayatınıza da yansıyacağına inanıyorum. Sporda başarı elde etmek tek başına bir kazanım değil, spor kültürünün kazanılması ve sonraki nesillere aşılanması önemli bir kazanım. Vizyonu geniş öğretmenlerimizin gösterdiği azim ve siz gençlerin başarıyı yakalamada istekli oluşunuz, sizden sonraki öğrencilere de güzel bir örnek oluşturacak. Güzel ve başarılı bir ekip olmuş, bu tür etkinlikler, bize büyük bir aile olduğumuzu hatırlatıyor. İlimizdeki gençlerin, başarılı olabileceğinin güzel örnekleri bunlar. Sevgili gençler, başarınız sadece sizi mutlu etmedi, bizde mutlu olduk. Elde ettiğiniz başarılardan güç alıyoruz.  Bu başarıda emeği geçen okul idarecileri ve öğretmen arkadaşlara teşekkür ediyorum.  Bölge şampiyonasında elde ettiğiniz başarıdan dolayı sizi kutluyor, Kayseri ilinde katılacağınız Türkiye yarı final şampiyonasında da başarılar diliyorum” dedi.

16-19 Ocak tarihlerinde Mardin’de 16 takımın katıldığı, Güneydoğu-Doğu Anadolu Bölge Şampiyonasında 1. Olan Batman İMKB Belde Anadolu Lisesi Gençler Basketbol Takımı, 11-15 Şubat tarihleri arasında, Kayseri ilinde gerçekleşecek olan, Okullararası Türkiye Yarı Final Genç Erkekler Basketbol Şampiyonasında, ilimizi ve bölgemizi temsil edecek.


Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.