BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Çelik Bir Günde Okul Donatan Okulu Ziyaret Etti

Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti, ağaç ve metal atölyelerini gezdi.
Milli Eğitim Müdürü Çelik Bir Günde Okul Donatan Okulu Ziyaret Etti

Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine gelişinde, Milli Eğitim Müdürü Çelik’i Okul Müdürü Necati Tunç ve öğretmenler karşıladı.  Çelik Okul Müdürü ile birlikte önce metal atölyesini ardından ağaç doğrama atölyesini gezerek, buradaki çalışmalar hakkında Okul Müdürü ve Öğretmenlerden bilgi aldı, atölyede çalışan Öğrencilerle sohbet etti.

Okulumuzda klasik ve modern tarzda okul donanım malzemeleri üretilmekte diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik; “Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz, bir günde bir okulu donatabilen kapasitede, metal ve mobilya üretimi yapmakta. Okulumuzda klasik model okul sıra ve masa üretiminin yanı sıra, en yeni ve modern sıra, masa, sehpa ve dolap üretimi yapılmakta. Metal ve ağaç doğrama atölyelerimizde yeni model  ürünlerin üretiliyor olması sebebiyle, burada eğitim gören öğrencilerimiz mezun olduktan sonra, özel sektörde rahatlıkla istihdam imkanı bulabilme şansına sahip olmaktadırlar. Metal alanında eğitim gören öğrencilerimizi zaman, zaman Avrupa ülkelerine göndererek, orada son teknoloji ile uygulamalı eğitim imkanından faydalanmaları sağlanmakta. Okulumuzda üretilen ürünler ilimizdeki okulların yanı sıra çevre illerin de okul donanımları gerçekleştirmekte. Okul idaresi ve öğretmen arkadaşları bu özverili çalışmalarından dolayı kutluyor, öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.    

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.